Letné tábory v Chorvátsku

Letná univerzitka 2019

Tábor "Letná univerzitka" je ideálna voľba pre deti a mládež do 18 rokov. Presvedčte sa, že aj vedci si vedia vychutnať to správne leto :) Škola cez prázdniny? Ani náhodou. Na netradičnej morskej univerzitke sa neznámkuje ani neskúša! V programe sú netradičné experimenty zvedavých vedcov pod holým nebom (slonia zubná pasta, lávová lampa a ďalšie), niečo pre šikovné ruky, maxifutbal, ping pongové turnaje, plážové športy, kúpanie vo vlnách Jadranu či dobrodružné výlety do okolitých miest.

Termín: 21.6. - 30.6.2019  

Účastnícky poplatok:   do 12 rokov: 308 €, od 12 do 18 rokov: 316 €

    

Termín: 9.8. - 18.8.2019 

Účastnícky poplatok:   do 12 rokov: 341 €, od 12 do 18 rokov: 349 €                                           

Program: Čítajte viac...                                           

 

Účastnícky poplatok platí pre dieťa do 18 rokov a zahŕňa náklady za autobusovú dopravu z Bratislavy do kempu Baško Polje a späť (s možnosťou bezplatného nástupu v ZM, NR, TT), 7x ubytovanie v mobilných domčekoch, 7x plnú penziu, táborových vedúcich, povinný pobytový a registračný poplatok, členský poplatok AMAVETu, posteľnú bielizeň, poplatok za vodu, elektrinu a plyn, lekárničku, materiál na aktivity.

Pobyt v Chorvátsku sa nezaobíde bez Európskeho preukazu zdravotného poistenia (na požiadanie vystaví príslušná zdravotná poisťovňa) alebo poistenia liečebných nákladov v zahraničí, ktoré vám v prípade záujmu radi zabezpečíme za doplatok 11 € na celý pobyt. Viac informácií...

V prípade záujmu vedúci priamo na mieste zabezpečia fakultatívne výlety, ktoré nie sú zahrnuté v nákladoch za táborové aktivity. K najobľúbenejším výletom patrí nočná plavba loďou do Makarskej, rybací piknik na ostrove Brač a pre odvážnejších rafting na rieke Cetina pod dozorom skúsených inštruktorov. Čítajte viac...

Zo skúseností odporúčame vreckové najmä na fakultatívne výlety, vodné atrakcie v prípade súhlasu rodičov (parasailing, zorbing, vodný banán...), doplnkovú stravu podľa chuti (ovocie, nanuky, miestne pečivo, obľúbené nápoje,...) a to vo výške podľa uváženia rodičov. V Chorvátsku sa platí kunami, ktoré sa počas leta dajú zakúpiť aj v niekoľkých bankách na Slovensku. Ďalšou možnosťou sú eurá, ktoré je možné vymeniť za kuny priamo na mieste. Rodičov prosíme, aby deťom nedávali zbytočne veľké sumy peňazí a predišli tým obavám zo straty.

Prihláška:

  • emailom na prochaskaZAVINACamavet.sk
  • telefonicky na číslach 0905 506 312 alebo 02/ 44 87 23 31